Hasan Düzgün - Kişisel web sitesi

 
Anasayfa arrow Spor
Spor
ÜNAL KARAMAN VE TRABZONSPOR Yazdır E-posta
Trabzonspor eskiden futbol oynar rakiplerinin korkulu rüyası olurdu
 
ÖLÜNÜN KULAĞINA FISILDAMAK VE TRABZONSPOR Yazdır E-posta

Trabzonspor kongresinden sonra başkanın aldığı yönetim biçimi zamanın birinde bayburt köylerinde yaşanmış bir olaya benziyor.

 
Trabzonspor nereye gidiyor Yazdır E-posta

Alışkanlık haline getirilen 'ben gidiyorum' anlayışı yavaş yavaş kronikleşmektedir.Nedense son yirmi yılda bu yolu hemen hemen her alanda görmek mümkün. Gerek yönetim gerekse teknik alanda hep yaşanmış , bundan kimsenin ders çıkarmadığını görmekteyiz.Bu modaya son uyan yeni yönetim onca başarılı sezon geçirmesine rağmen son anda yapılan bireysel hatadan dolayı kongre kararı alınıyor ve zaman kaybedilmektedir.Yönetimlerde değişiklik esastır ama bunun yolu kongre değil istifa etme yada ettirme yolu hem kısa hemde etkili yoldur.

 
ÇAPSIZ YÖNETİCİLER Yazdır E-posta
Yönetmek vizyon işidir çapsızlar bunu beceremez
 
Son makale Yazdır E-posta
Trabzonspor ersun yanalı gönderdikten sonra adeta sihirli değnek değmişcesine kazanmaya devam ediyor.Gerek burada gerekse şahsi sitemde ısrarla yazdığım ersun yanal bu kentin hocası değildir sözü doğru çıktı diye asla övünmek istemem..Önemli olanın uyarıyı zamanında algılamak ve gereğini yapmaktır.Dolayısıyla yönetim bu hataya düşmüş ve ikinci yarıdaki beşiktaş maçının ardından görevine son verilmeliydi ersun yanalın,ama yönetim istikrar denen altı boş lafa itibar etmiş ve koca sezonu heba etmiştir.
 
Eskişehir ve Trabzonspor'un stresi Yazdır E-posta

Trabzonspor yöneticisi ihsan alioğlunun açıklamaları haber 61 nette yayımlandı,trabzonsporun onca deneyimli yöneticisi olmasına rağmen yaptığı açıklamayı çocuklar dahi yapmaz.peki ne söyledi alioğlu neymiş efendim eskişehire çıkarma yapacağız. 

 
ALANZİNHO: GELDİĞİME PİŞMANIM Yazdır E-posta
Norveç'in En Büyük Gazetesi Vg, Trabzonspor'un Norveç'in Stabaek Kulübünden Transfer Ettiği Brezilyalı Yıldızı Alanzinho ile Bir Röportaj Yaptı.
 
Taraftar ve trabzonspor Yazdır E-posta

trabzon tarafatarBir yer düşünün haftalığını alıp ilk işi maç bileti alan çırağından, hastasının ameliyatını yardımcılarına havale eden doktoruna,Akademisyenin davetli olduğu sempozyuma katılmamasına,

 
Derbinin darbesi Yazdır E-posta

gs - fb derbisiTüm kötülüklerin anasıdır alkol.Ben mecidiyeköyde ikamet ediyorum galatasarayın burada oynadığı maçların tamamnda kavganın yapıldığına tanığım bunun zaman zaman stad içine yansıması olsada asıl kavganın satad dışında yapıldığını hep gördüm nedenide alkoldür.

 
Ceza ve federasyon Yazdır E-posta
İnsanın kendine yaptığı kötülüğü başkası yapsa eminim sonuçları itibarıyla katlanılacak şey değildir.Bakın fenerasyon veya galatasarasyona Neymiş efendim bir maç seyircisiz bir maç saha kapatma,peki sormazlarmı adama geçen sene trabzon sivas maçında ne olduda trabzona 5 maç kapatma verildi.Şimdi birileri çıkıp canım o federasyon başkaydı,peki şimdiki başkan o zaman 2. başkan değilmiydi madem adil olacaktı ogün niye itiraz etmedi bu haksız cezaya.Ben söyleyeyim federasyonlar gerçekten istanbul için kurulur ve yıkılır gerisi teferruattır.Anadolu kulüplerinin başkanlarından birisi 'bırakın yahu ne federasyonu' diye açıklama yapsın o zaman görelim cezası 45 günmü? yoksa 450 günmü sonrada çıkıp bizler adil davranıyoruz herkese aynı mesafedeyiz diyeceksiniz.
 
Spor ve kumar Yazdır E-posta
Bundan önceki makalemde içkiden bahsetmiştim okuyanlar bilirler yada okumayanlar bir gözatsın sanki çarşambanın gelişi perşembenin habercisi gibi.Tamda galatasaray maçındaki olayları körükleyen mecidiyeköy meyhanelerinin müdavimleridir derken Bomba saraçoğlundan geldi,neymiş stadın altındaki vakfın lokalinde kumar oynanıyor.Yöneticiler hernekadar yok öylebirşey deselerde yapılan açıklamalara bakılınca birşeylerin döndüğü apaçık görülüyor.
 

Ana menü

Anasayfa
Hakkımda
Uzungöl
Resimlerim
Kitaplarım
Müzik
Politika
Spor
Ekonomi
Güncel
İletişim
Arama

Giriş Formu


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Kitaplarım

Pontus Kültürü ve Uzungöl

[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color