Hasan Düzgün - Kişisel web sitesi

 
Anasayfa arrow Spor
Spor
NAL KARAMAN VE TRABZONSPOR Yazdr E-posta
Trabzonspor eskiden futbol oynar rakiplerinin korkulu rüyas olurdu
 
LNN KULAINA FISILDAMAK VE TRABZONSPOR Yazdr E-posta

Trabzonspor kongresinden sonra bakann ald yönetim biçimi zamann birinde bayburt köylerinde yaanm bir olaya benziyor.

 
Trabzonspor nereye gidiyor Yazdr E-posta

Alkanlk haline getirilen 'ben gidiyorum' anlay yava yava kroniklemektedir.Nedense son yirmi ylda bu yolu hemen hemen her alanda görmek mümkün. Gerek yönetim gerekse teknik alanda hep yaanm , bundan kimsenin ders çkarmadn görmekteyiz.Bu modaya son uyan yeni yönetim onca baarl sezon geçirmesine ramen son anda yaplan bireysel hatadan dolay kongre karar alnyor ve zaman kaybedilmektedir.Yönetimlerde deiiklik esastr ama bunun yolu kongre deil istifa etme yada ettirme yolu hem ksa hemde etkili yoldur.

 
APSIZ YNETCLER Yazdr E-posta
Ynetmek vizyon iidir apszlar bunu beceremez
 
Son makale Yazdr E-posta
Trabzonspor ersun yanal gönderdikten sonra adeta sihirli denek demicesine kazanmaya devam ediyor.Gerek burada gerekse ahsi sitemde srarla yazdm ersun yanal bu kentin hocas deildir sözü doru çkt diye asla övünmek istemem..Önemli olann uyary zamannda alglamak ve gereini yapmaktr.Dolaysyla yönetim bu hataya dümü ve ikinci yardaki beikta maçnn ardndan görevine son verilmeliydi ersun yanaln,ama yönetim istikrar denen alt bo lafa itibar etmi ve koca sezonu heba etmitir.
 
Eskiehir ve Trabzonspor'un stresi Yazdr E-posta

Trabzonspor yöneticisi ihsan aliolunun açklamalar haber 61 nette yaymland,trabzonsporun onca deneyimli yöneticisi olmasna ramen yapt açklamay çocuklar dahi yapmaz.peki ne söyledi aliolu neymi efendim eskiehire çkarma yapacaz. 

 
ALANZNHO: GELDME PMANIM Yazdr E-posta
Norveç'in En Büyük Gazetesi Vg, Trabzonspor'un Norveç'in Stabaek Kulübünden Transfer Ettii Brezilyal Yldz Alanzinho ile Bir Röportaj Yapt.
 
Taraftar ve trabzonspor Yazdr E-posta

trabzon tarafatarBir yer düünün haftaln alp ilk ii maç bileti alan çrandan, hastasnn ameliyatn yardmclarna havale eden doktoruna,Akademisyenin davetli olduu sempozyuma katlmamasna,

 
Derbinin darbesi Yazdr E-posta

gs - fb derbisiTüm kötülüklerin anasdr alkol.Ben mecidiyeköyde ikamet ediyorum galatasarayn burada oynad maçlarn tamamnda kavgann yapldna tanm bunun zaman zaman stad içine yansmas olsada asl kavgann satad dnda yapldn hep gördüm nedenide alkoldür.

 
Ceza ve federasyon Yazdr E-posta
nsann kendine yapt kötülüü bakas yapsa eminim sonuçlar itibaryla katlanlacak ey deildir.Bakn fenerasyon veya galatasarasyona Neymi efendim bir maç seyircisiz bir maç saha kapatma,peki sormazlarm adama geçen sene trabzon sivas maçnda ne olduda trabzona 5 maç kapatma verildi.imdi birileri çkp canm o federasyon bakayd,peki imdiki bakan o zaman 2. bakan deilmiydi madem adil olacakt ogün niye itiraz etmedi bu haksz cezaya.Ben söyleyeyim federasyonlar gerçekten istanbul için kurulur ve yklr gerisi teferruattr.Anadolu kulüplerinin bakanlarndan birisi 'brakn yahu ne federasyonu' diye açklama yapsn o zaman görelim cezas 45 günmü? yoksa 450 günmü sonrada çkp bizler adil davranyoruz herkese ayn mesafedeyiz diyeceksiniz.
 
Spor ve kumar Yazdr E-posta
Bundan önceki makalemde içkiden bahsetmitim okuyanlar bilirler yada okumayanlar bir gözatsn sanki çarambann gelii perembenin habercisi gibi.Tamda galatasaray maçndaki olaylar körükleyen mecidiyeköy meyhanelerinin müdavimleridir derken Bomba saraçolundan geldi,neymi stadn altndaki vakfn lokalinde kumar oynanyor.Yöneticiler hernekadar yok öylebirey deselerde yaplan açklamalara baklnca bireylerin döndüü apaçk görülüyor.
 

Anasayfa
Hakkmda
Uzungl
Resimlerim
Kitaplarm
Mzik
Politika
Spor
Ekonomi
Gncel
letiim
Arama


Kayp Parola?
Hesabnz yok mu? Kayt Ol

Pontus Kültürü ve Uzungöl

[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color